Wyposażenie mieszkania.

Wyposażenie mieszkania.

Postautor: letniskowa » 15 lip 2016, o 03:53

Słuchajcie dziewczyny, a może i też panowie, którzy są na bieżąco :) Szukam dobrgo uzupełnienia moich okien. Wybrałam najlepsze drewniane okna, ale nie zdecydowałam się już na rolety zewnętrzne, bo zwyczajnie nie jestem ich fanką. Wolę inny rodzaj wystroju. Polećcie jakieś rozwiązanie, które sprawdza się w Waszych domach.

Awatar użytkownika

Wyposażenie mieszkania.

Postautor: EdwinCzwartkowy » 15 lip 2016, o 05:20

No i co, pierwzy odzywa się facet :) Kto wie czy czasami panowie nie są bardziej zainteresowani wszelkiego rodzaju wygodami domowymi niż panie :) Ale już tak zupełnie poważnie, to zawsze z żoną konsultujemy kazde rozwiązanie,które w naszym domu wdrażamy, bez względu na to, do z czym jest to związane.

Wyposażenie mieszkania.

Postautor: letniskowa » 15 lip 2016, o 05:52

Tak sobie tlko z tymi facetami zażartowałam. Pewnioe, że rady panów też są mile widziane :)

Wyposażenie mieszkania.

Postautor: mistrzyni_joana » 15 lip 2016, o 06:29

U mnie doskonale sprawdzają się plisy na okna. Pewnie już się spotkałaś z tego typu rozwiązaniem, bo można je znaleźć w bardzo dużej ilości domów i mieszkań. Tutaj akurat nie ma żadnej rożnicy, czy masz rozległą posiadłość, czy małą kawalerkę w bloku. Plisy idealnie nadają się do każdego pomieszczenia.

Wyposażenie mieszkania.

Postautor: klinowa » 15 lip 2016, o 08:16

Ja wolę założyć zdecydowanie tańsze plisy niż drogie rolety zewnętrzne. Jak mi się znudzi jeden wzór to można zawsze coś zmienić, to kosztuje niewiele, dlatego tez można sobie na taki manewr pozwolić. Z roletami na zewnątrz to już tak nie zrobisz.

Wyposażenie mieszkania.

Postautor: zaczarowana » 15 lip 2016, o 09:08

Znam plisy i też polecam. Mozesz sobie dowolnie żonglować wzorami dobierając cos według swoich potrzeb. Zajrzyj sobie na stronę plisso.pl/skomponuj i zobacz jakie to proste. Od razu będziesz widziała, czy dany wzór będzie pasował do Twoich pokoi.

Wyposażenie mieszkania.

Postautor: letniskowa » 15 lip 2016, o 10:04

Faktycznie świetna usługa i możliwość. Samemu można wybrać, a produkcją zajmą się profesjonaliści, to mi się podoba.

Wyposażenie mieszkania.

Postautor: zaczarowana » 15 lip 2016, o 10:24

Tak złożyłam zamówienie i szybko plisy znalazły się na moich oknach. Montażem zajęli się pracownicy producenta, więc nie mam wątpliwości, że wszystko jest ok. Kiedyś trzeba było szukac speców do montażu, a teraz można sobie kupić towar razem z usługą :)

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Wasze oraz nasze domy i ogrody