Wykańczanie kuchni.

Wykańczanie kuchni.

Postautor: geutermia » 6 lip 2016, o 03:01

Hejka Kochani:) Mam do Was pytanko. Więc kupiliśmy ostatnio dom w stanie surowym i jesteśmy na etapie wykańczania go. Generalnie zalezy nam raczej na takim klasycznym, może nieco skandynawskim, czy angielskim stylu (w końcu domek na wsi, więc niech nawiązuje do takich tradycyjnych kanonów). I genralnie niby wszystk już mamy, tylko kuchnia jeszcze nas dobija. Jak meble dobraliśmy (kolor jabłoni), tak nie możemy znaleźć zadnego ładnego zlewu, który by pasował, co Wy byście polecili?

Awatar użytkownika

Wykańczanie kuchni.

Postautor: manualnyMarian » 6 lip 2016, o 04:22

Myślę, że w dużych marketach budowlanych bez problemu takie znajdziecie. Pytanie, czy wolicie emalię, żywicę epoksydową, czy też tradycyjne metalowe.

Awatar użytkownika

Wykańczanie kuchni.

Postautor: EdwinCzwartkowy » 6 lip 2016, o 04:46

Daj spokój, ja kiedyś kupiłem jeden z droższych takich zlewów w jednym z marketów (przez grzeczność nie wspomnę, który to był), i wiesz co się z nim działo? Nie dość, że się rysował jak papier kredką, to jszcze do tego wszystkiego ciężki był w czyszczeniu. Nie wiem, kto im dostarczal taki zlew, ale jedno jest pewne, w życiu już w markecie budowlanym nie kupię tego typu akcesoriów.

Wykańczanie kuchni.

Postautor: geutermia » 6 lip 2016, o 05:45

No własnie ja też mam złe wspomneinia z marketami. Nie dość, że raczej wybór wątpliwy, to jeszcze dodatkowo te emaliowane się strasznie szybko rysowały, a wtedy to wyglda paskudnie. Raczej zależałoby mi na jakimś firmowym saloniku, czy coś.

Wykańczanie kuchni.

Postautor: zaczarowana » 6 lip 2016, o 06:47

Hej laska! To może spróbuj np. tutaj: brenor.pl/. To polski producent własnie zlewów, baterii i podobnych elementów wyposażenia kuchni, czy łazienek i mają naprawdę fajny wybór różnych wyrobów. Dodatkowo wieloletnia gwarancja (z której do tej pory nie musiałam korzystać). Polecam zdecydowanie!

Wykańczanie kuchni.

Postautor: geutermia » 6 lip 2016, o 08:22

Właśnie widze, że mają duży wybór… teraz pytanie tylko, który ze zlewów wybrać… jaki najlepiej by pasował do takiego tradycyjnego wnętrza?

Awatar użytkownika

Wykańczanie kuchni.

Postautor: bootelkowy348 » 6 lip 2016, o 09:33

Siema. Szczerze? Według mnie to najfajniem do takiej kuchni pasowałby granitowy zlewozmywak, raz, że jest elegancki, dwa, że bardzo wytrzymały. Choć często spotyka się je też w nowoczesnych wnętrzach, to wedlu mnie to świetnie się spisza w takim klasycznym wystroju. :) A że oni mają fajny wybór, to na pewno cos znajdziesz dla siebie ;)

Wykańczanie kuchni.

Postautor: geutermia » 6 lip 2016, o 10:35

O coś takiego by mi właśnie odpowiadalo :) Super, dziękuję Wam pięknie kochani za pomoc ;) Teraz na pewno uda się urządzic tę kuchnie.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Wasze oraz nasze domy i ogrody