Ogrodzenie dla budynków firmowych.

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 10 maja 2016, o 00:01

Witam wszystkich. Wraz z rozwojem swojej działalności na terenie obok domu wybudowałem dodatkowy budek i magazyn. Szukam firmy, która wykona dla mnie i zamontuje ogrodzenie dookoła terenu. Bardzo proszę o namiary na profesjonalne i sprawdzone ekipy. Z góry dziękuję za pomoc :)

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 10 maja 2016, o 00:25

Jeżeli szukasz sprawdzonego dostawcy czy jak tam mówisz, producenta i ekipy to mogę ci polecić firmę Brygada 99. Zamawiałem u nich do firmy ogrodzenia panelowe cena była bardzo atrakcyjna i ogólny kontakt sprawił, że mam ochotę pracować z takimi kontrahentami.

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 10 maja 2016, o 00:45

Ostatnio w firmie inwestowaliśmy w nowe ogrodzenie i bramy. W mailu wysłałam ci namiary na firmę z której my korzystaliśmy. Oferta jest całkiem atrakcyjna, koszt wykonania oraz montażu nie jest specjalnie wysoki dlatego mogę z ręką na sercu polecić każdemu.

Postautor: zaczarowana » 10 maja 2016, o 00:59

Ja ostatnio interesowałam się bramami ogrodzeniowymi i znajomy polecił mi właśnie tę firmę. Z tego co mówił to bardzo poważnie podchodzą do każdego zlecenie i montaż jest na wysokim poziomie. Sam mówił, że był zaskoczony, że tak szybko się z tym uwinęli :P

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 10 maja 2016, o 03:15

Mój sąsiad ma firmę która montuje takie bramy. Z tego co wiem to sprowadza elementy od jakiegoś tam producenta, narzuca marże i dodatkowo kasuje za montaż. Fakt jest taki, że producent daje mu fajne ceny więc nie wychodzi to wcale drogo.

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 10 maja 2016, o 04:05

Cena nie gra aż takiej roli. Prawdę mówiąc wolę zapłacić komuś więcej za dobrej jakości ogrodzenie niż zaoszczędzić, ale potem mieć z tym jakieś problemy. Prowadzę własny biznes już kilka lat i wiem, że tanie dużo częściej oznacza gorsze.

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 10 maja 2016, o 06:40

No stosunek jakości do ceny nie zawsze jest taki jak powinien. Jeżeli chodzi o firmę o której mówiłem to wiem, że cena jest zawsze adekwatna do jakości i jeżeli ktoś zaoferuje ci coś gorszego to na pewno zostaniesz o tym poinformowany. To jest fajne, bo gościu u którego kupowałem nie wciskał mi najdroższej bramy i ogrodzenia tylko szczerze powiedział jakie są wady i zalety niektórych rozwiązań.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Wasze oraz nasze domy i ogrody