Akcesoria meblowe?

Awatar użytkownika

Akcesoria meblowe?

Postautor: manualnyMarian » 28 kwie 2016, o 22:38

Cześć Wszystkim. Szukam jakiś sklep, w którym mógłbym zakupić akcesoria meblowe Lublin, by mnie najbardziej urządzał, ale jak coś to nie ma problemu i mogę coś zamówić na Internecie, o ile tylko będzie warto. Pomyślałem, że napiszę na forum i ktoś mi coś doradzi tutaj. Na forum to zawsze sporo różnych osób się przewija i sypią dobrymi pomysłami i proponują fajne rzeczy ;)

Akcesoria meblowe?

Postautor: geutermia » 29 kwie 2016, o 01:14

A o jakie dokładnie akcesoria chodzi?? Ja sobie sama urządzałam kuchnie na miarę Poznań mnie pod tym względem zainspirował, bo jeździłem po tamtejszych sklepach i czerpałam inspiracje ;) Może też po prostu zwiedź jakieś sklepy z meblami i może trafisz tam na coś, co Cię zainteresuje? Sama nie wiem ;p

Awatar użytkownika

Akcesoria meblowe?

Postautor: manualnyMarian » 29 kwie 2016, o 02:23

Wolę póki co popisać na tym forum i wyczekiwać jakiś propozycji od Was ;) Póki co jak tak przeglądałem różne strony, to spodobał mi się system ścienny firmy Zobal bo wygląda bardzo estetycznie.. ;) Ale liczę, że ktoś coś jeszcze fajnego podpowie.

Akcesoria meblowe?

Postautor: zaczarowana » 29 kwie 2016, o 03:56

Nie rozumiem.. to mają być w końcu akcesoria meblowe, czy meble? Jakoś tak strasznie słabo to jest sprecyzowane i nie wiem co mogłabym doradzić.

Awatar użytkownika

Akcesoria meblowe?

Postautor: manualnyMarian » 29 kwie 2016, o 04:30

W sumie trochę źle sformułowałem ten temat. Poszukuje głównie sklepu, z akcesoriami meblowymi, ale interesują mnie też komplety i różne zestawy meblowe. Najważniejsze żeby było estetycznie i oryginalnie.

Akcesoria meblowe?

Postautor: klinowa » 29 kwie 2016, o 06:51

Polecam super sklep ;) sassc.com.pl/site/productDetails?productId=5 pod tym linkiem znajdziesz świetny online sklep, gdzie możesz sobie pooglądać i zamówić wiele akcesoriów, mebli itp. ;) Jak coś konkretnego ma Ci wpaść w oko, to właśnie tam ;D

Awatar użytkownika

Akcesoria meblowe?

Postautor: manualnyMarian » 29 kwie 2016, o 08:59

No i o właśnie takie coś mi chodziło.. bardzo Pani dziękuję ;) Ciężko samemu wpaść na takie strony, bo dużo jest takich, na które szkoda czasu, a tu proszę, ten sklep sassc.om.pl wygląda super profesjonalnie i co najważniejsze, bardzo fajne ceny mają.. ;) Myślę, że takie coś właśnie poszukiwałem!

Akcesoria meblowe?

Postautor: klinowa » 29 kwie 2016, o 10:13

Cieszę się, że mogłam pomóc ;) Naprawdę nie ma za co, pozdrawiam!

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Wasze oraz nasze domy i ogrody