Dobre technikum w Warszawie (z trybem zaocznym)

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 24 sty 2017, o 02:05

Poszukuje gdziekolwiek w Warszawie, chociaż najlepiej gdzieś, gdzie dojadę metrem, jakiegoś polecanego technikum zaocznego. Interesuje mnie wstępnie specjalizacja kosmetologiczna albo fryzjerska, jeszcze się nie zdecydowałam.

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 24 sty 2017, o 03:07

Dużo normalnych publicznych techników też oferuje zaoczne, ja bym spytała w najbliższym po prostu…

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 24 sty 2017, o 05:09

No ja bym tak do tego nie podchodził, takie szkoły publiczne często po prostu uczą „dla papierka” a nie żeby na serio komuś dać praktyczne umiejętności. Polecam raczej się rozglądać za jakąś prywatną, ale przynajmniej zaufaną placówką.

Postautor: mistrzyni_joana » 24 sty 2017, o 06:35

Jeśli jakiegoś konkretnego chcesz, to ja akurat skończyłam Szkołę Beaty Mydłowskiej i jestem jak najbardziej zadowolona. Co prawda robiłam tam administrację, bo właśnie miałam perspektywę pracy w urzędzie, ale generalnie bardzo sympatycznie było.

Postautor: zaczarowana » 24 sty 2017, o 08:08

O proszę, pewnie się gdzież mijałyśmy na korytarzach, jeśli też robiłaś jakoś w latach 2013-2015 :D Właśnie tam zrobiłam tytuł technika kosmetologii, zawsze marzyłam, żeby zacząć pracę we własnym gabinecie kosmetycznym. Najlepiej wejdź na http://www.tlo.szkolymydlowskiej.pl/ i sama poczytaj o tym technikum w Warszawie, jest super.

Awatar użytkownika

Postautor: bułka_z_Paradyża » 24 sty 2017, o 09:27

Weszłam z ciekawości w ten link co podałaś i muszę przyznać, że czesne jest bardzo niskie. Szkoda, że nie znalazłam tej oferty kiedy ja zaczynałam zaocznie technikum :/ Teraz czuję, że przepłaciłam

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Nauka: kursy, szkolenia, szkoły