Tani przejazd w wakacje. Jaki sposób wybrać?

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 20 sty 2017, o 02:01

Z moim chłopakiem postanowiliśmy, że najbliższe wakacje spedzimy nie tak jak co roku leżąć na plaży a raczej bardziej aktywnie. Planujemy przejechać Europę, ale raczej nie w formie autostopu tylko przejazdu zorgnaizowane. O ile mamy już plan co do południa Europy, to jeszcze nie wiemy, jak się do Niemiec dostać. Może polecicie jakiś tani fajny transport.

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 20 sty 2017, o 04:51

Super pomysł, jak byłem młody to dosc czesto podróżowałem z moją ekipą po Europie. Takie wspomnienia pozostająna całe życie. Super zabawa, a to były czasy, gdzie trzeba było sobie radzić trochę inaczej niż teraz.

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 20 sty 2017, o 06:24

No spodziewam się, że było trochę inaczej...

Postautor: ozon » 20 sty 2017, o 07:20

Czyli jak zwykle wychodzi na to, że najtrudniej znaleśźć coś co jest w pobliżu...Wydaje mi się jednak, że jak zajrzycie tutaj http://domibus.pl/bus-do-niemiec-lubuskie/ to okaże się, że dalsze poszukiwania nie bedą potrzeba. Jest to właśnei firma, ktora dowozi swoich klientów w konkretne miejsce u naszych sąsiadów.

Postautor: swojak » 20 sty 2017, o 09:46

Teraz tych możliwości trochę jest, bo można latać, jeździć pociągami, no i ten wspomnainy tranport drogowy. Ostatnia opcja jest najprzyjemniejsza, bo najtańsza i do tego jest idealna na wakacje. W trakcie takich przejazdów można też spotkać wiele fajnych osób. Sposób idealny na wakacje i to dla ludzi w każdym wieku, a dla młodych to już szczególnie...

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Na azymunt, czyli turystyka