Wyszukiwarka ofert wakacyjnych

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 27 cze 2016, o 06:34

Witam serdecznie! Chcę kupić dla siebie i żony jakąś ciekawą wycieczkę na sezon letni 2016. Czy ktoś z Państwa poleca sprawdzoną wyszukiwarkę ofert? Słyszałem, że czasami można znacznie przepłacić, bo na przykład okazuje się, że wczasy kosztują znacznie więcej, niż podano na portalu internetowym. Wolałbym od razu szukać tam, gdzie nikt mnie nie oszuka.

Postautor: Vicktorino » 27 cze 2016, o 08:39

Dobrze, że pan od razu myśli o takich rzeczach, bo wiele osób daje się nabrać. Nie wiem, co konkretnie podać, ale najlepiej sprawdzić na kilku stronach, żeby nie było, że ten sam hotel, a cena zawyżona. Moi znajomi dali raz się tak naciągnąć i sama nie mam zamiaru popełnić takiego błędu. I tak człowieka się naciąga na każdym kroku…

Postautor: geutermia » 27 cze 2016, o 09:13

Ja to na przykład mam zamiar wczasy 2016 znaleźć na portalu Prestige Travel, jak co roku. W jednym miejscu są oferty kilku najbardziej znanych touroperatorów i dzięki temu łatwo można zaoszczędzić. I wybór jest tak duży, że jeszcze mi się nie znudziły ich propozycje :)

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 27 cze 2016, o 10:52

Dziękuje Paniom za porady! Widzę, że maja opinia była słuszna. Mam nadzieję, że uda mi się faktycznie zaoszczędzić.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Na azymunt, czyli turystyka