Książki do kawiarenki podróżniczej

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 11 sty 2016, o 05:08

Moi drodzy, otwieram własny biznes. Przyszedł czas na mnie, żebym była swoim własnym szefem i sama na siebie wrzeszczała. Biznes to mała kawiarenka z książkami wyłącznie podróżniczymi. Chcę, żeby było przytulnie i światowo, podawać będziemy kawy i herbaty z różnych stron świata, tak samo desery przygotowywane na miejscu. Problem jednak w tym, że książki, które chcę tam wprowdzić są tak parszywie drogie, że sama powoli zaczynam panikować, otwarcie mamy za miesiąc a ja głównego elementu wyposażenia nie mam. Co radzicie?

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 11 sty 2016, o 07:01

Na pewno nie idz do wielkich sieciowek bo tam sa najdrozsze. Troche to zrozumiale, bo to jest wielka machina i trzeba ja niestety utrzymac. Ja bym poszukal w antykwariatach.

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 11 sty 2016, o 09:42

No tak, ale czy są antykwariaty podróżnicze? We wszystkich, w których byłam stare książki są z reguły historyczne, fabuła i sztuka.

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 11 sty 2016, o 10:38

Istnieje coś takiego jak antykwariat podróżniczy, w internecie rzecz jasna. Tam książki są naprawdę niedrogie a znajdziesz prawdziwe perełki. Uważam, że jeśli chcesz, żeby było przytulnie to powinnaś mieć również stare ksiązki na półkach, starsi bywalcy na pewno docenią jak zobaczą książki, które kiedyś czytali.

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 11 sty 2016, o 12:55

A myślisz, że znajdę tam jeszcze inne ksiązki?

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 11 sty 2016, o 14:33

Na pewno będziesz mogła kupić tam masę przewodników turystycznych w naprawdę niezłych cenach. Ja bym radziła zobaczyć, bo zaoszczędzisz kupę kasy a będziesz oryginalna.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Na azymunt, czyli turystyka