Gdzie wysłać dzieci w wakacje latem?

Awatar użytkownika

Postautor: LAuraT » 25 sie 2016, o 22:46

korzystacie z jakichś sprawdzonych organizatorów wycieczek? Przyda mi się jakaś nowa wizja, żeby moje dzieci miały ciekawe i niezapomniane wakacje.:) morze, góry, Mazury, a może agroturystyka? Dokąd?

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 26 sie 2016, o 01:37

hmmmm, obozy letnie dla dzieci mogą odbywać się w tylu fajnych miejscach, że naprawdę trudno jest coś poradzić. A co lubią Twoje pociechy? W każdej lokalizacji można mieć świetną zabawę, ale to też trochę zależy od preferencji zainteresowanych. Na przykład moje nie przepadają za upałami i dużo bardziej wolą ferie zimowe dla dzieci, które dają im odetchnąć upragnionym mroźnym powietrzem.:D

Awatar użytkownika

Postautor: LAuraT » 26 sie 2016, o 01:54

ok., a zimą to gdzie je wysyłać?:D

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 26 sie 2016, o 04:49

my korzystamy z pomocy JaamTravel. Mogę polecić.:) poczytaj tutaj jaamtravel.pl/ferie-zimowe/w-gorach-w-polsce-czy-zagranica/ masz trochę wskazówek organizacyjnych. Bo dylematów zawsze jest mnóstwo, teraz to już nawet nie góry kontra Mazury, ale wakacje w kraju czy wakacje za granica.:)

Postautor: mistrzyni_joana » 26 sie 2016, o 07:33

no właśnie, te dylematy… ale zawsze wychodzą z ratunkiem obozy i zimowiska. Naprawdę dobrze jest wysłać czasem dzieci na taki pobyt zorganizowany.:)

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Rodzina&związki