Zbrodnie miłości

Zbrodnie miłości

Postautor: zaczarowana » 26 lip 2016, o 04:07

No, skoro udało mi się zwrócić Waszą uwagę kontrowersyjnym tematem wątku, to zacznę od początku. Mam na imię Kaja, w związku z Mateuszem jestem już od pięć lat. Rutyna do związku wkrada się zazwyczaj po dwóch latach, u nas wkradła się teraz. Zastanawiam się, co z tym zrobić. Nie wyobrażam sobie życia bez mojego chłopaka (myślę, że wkrótce narzeczonego) ale szczerze tęsknię za tym uczuciem motylków w brzuchu, gwałtownych namiętności i mocno bijącym sercem.

Zbrodnie miłości

Postautor: klinowa » 26 lip 2016, o 04:37

…I? Chcesz zabić chłopaka? Wciąż niepokoi mnie ten tytuł Twojego wątku.

Zbrodnie miłości

Postautor: zaczarowana » 26 lip 2016, o 04:56

Aaa, haha, nie! Nie, skądże. Kocham go najmocniej na świecie. Chcę zabić, ale nie Mateusza tylko rutynę. Przepraszam że wyraziłam się niewystarczajonco precyzyjnie w komentarzu powyrzej :P.

Zbrodnie miłości

Postautor: mistrzyni_joana » 26 lip 2016, o 06:09

W takich sytuacjach najczęściej pomaga wprowadzenie paru istotnych zmian do Waszego wspólnego życia. Może przyjdź wieczorem do sypialni ubrana w seksowną stylizację? Zaskocz go czymś, żeby nie Myślał że odkrył w Tobie już wszystko. Urozmaicenie życia erotycznego zazwyczaj działa lepiej niż jakakolwiek kuracja czy terapia. Mogę to potwierdzić z własnego doświadczenia.

Awatar użytkownika

Zbrodnie miłości

Postautor: manualnyMarian » 26 lip 2016, o 08:51

Moja dziewczyna pomyślała dokładnie tak, jak koleżanka wyżej. Pewnego dnia kurier przyniósł strasznie dużo przesyłek ale nawet nie zdążyłem zerknąć co to, bo moja ukochana przechwyciła paczuszki. Okazało się, że był to komplet koronkowej bielizny i kilka zestawów do przebrania się. Mój kociak nawiedził mnie w sypialni – jak do tej pory - w stroju policjantki, pielęgniarki i uczennicy. Gorąco mi gdy pomyślę, co mnie jeszcze czeka. Wiem tylko tyle, że Sylwia zamawiała stroje między innymi ze sklepu internetowego Lolitta, ale nie będę przeglądał ich asortymentu na stronie, żeby mieć element zaskoczenia kolejnej nocy!

Zbrodnie miłości

Postautor: klinowa » 26 lip 2016, o 11:32

To dobrze haha, bo już się bałam serio! Jestem ostrożna odkąd widzę, co się dzieje na świecie. A co do urozmaicenia życia łózkowego… Znam sklep, o którym pisze kolega wyżej. Moim zdaniem powinnaś sama zajrzeć tutaj: lolitta.pl/catalog/index.php?cPath=227 i przekonać się, że pomysł z zakupami jest jak najbardziej trafiony. Twój Mateusz oszaleje na Twoim punkcie na nowo!

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Rodzina&związki