Ratować małżeństwo

Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 12:09

Ratować małżeństwo

Postautor: manualnyMarian » 7 kwie 2016, o 03:48

Cześć wszystkim. Ostatnio mieliśmy w małżeństwie kryzys. Stwierdziliśmy jednak, że chcemy to naprawić, nie tylko z powodu wzajemnego szacunku do siebie i wspólnych wspomnień. Chcemy również zrobić to dla naszych dzieci. Mamy sześcioletnią Tosię i dziesięcioletniego Fabiana. Jaki mogę zrobić pierwszy krok, w kierunku tego ratowania? Może byśmy gdzies wyjechali…

Awatar użytkownika
Posty: 96
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 12:11

Ratować małżeństwo

Postautor: EdwinCzwartkowy » 7 kwie 2016, o 06:13

Wyjazd to super pomysł, albowiem pozwoli Wam na taki dystans, spojrzenie na problemy z innej perspektywy. Co powiesz na taki plan: agroturystyka nad jeziorem Brzezina - Agroturystyka? Wyjazd za granicę w takich okolicznościach to nie jest dobry pomysł moim zdaniem. Lepiej wynająć mały domek letniskowy i na nowo obudzić uczucie, które kiedyś przecież z Waszych wnętrzach się paliło. Dzieci możecie zostawić na ten czas u babci.

Posty: 56
Rejestracja: 17 lut 2016, o 13:46

Ratować małżeństwo

Postautor: geutermia » 7 kwie 2016, o 07:10

To dobrze, że zdecydowaliście się ratować małżeństwo, trzymam kciuki żeby się Wam udało! A jeśli chodzi o tego typu mini wakacje Brzezina - Agroturystyka Wielkopolska jest cudowna pod tym względem, zgadzam się. Kontakt z przyrodą, wyciszenie się, to sprzyja takiemu sentymentalnemu klimatowi, dlatego może na nowo się dogadacie. Oby. Macie moje wsparcie!

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Rodzina&związki