Dobra kurtka zimowa męska – gdzie kupić?

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 6 mar 2017, o 22:40

Witam wszystkich. Od niedawna zacząłem rozglądać się nad zakupem nowej kurtki zimowej męskiej ;) nie wiem jednak gdzie taką mogę kupić ;) nie podobają mi się takie w galeriach i może na internecie bym poszukał? Macie jakieś fajne rekomendacje tego typu sklepów i kurtek? Chętnie wszystko przejrzę i wybiorę coś dla siebie ;) bardzo proszę was o solidne rekomendacje, bo zima się w tym roku chyba już nie skończy ;p

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 7 mar 2017, o 01:37

Ja dostałem extra zimową kurtkę męską na prezent i po prostu jest jedyna w swoim rodzaju! Nie dość, że jest bardzo ciepła i wygodna, to jeszcze extra wygląda ;) wszędzie wniej sobie śmigam i każdemu polecam ;) można sobie zamówić kurtki stąd: napieszo.pl/91-kurtki-zimowe-meskie i myślę, że ceny też sa idealne za taką wypasioną jakość ;) spokojnie możesz sobie wziąć taką kurtkę i żadna zima ci potem nie będzie straszna :D

Postautor: geutermia » 7 mar 2017, o 02:46

Kurde, faktycznie tam na tej stronce napieszo.pl mają extra kurtki zimowe ;) mojemu narzeczonemu tez chyba taką zamówię.. bo nie mogę patrzeć w jakiej lekkiej kurtce on ogólnie chodzi.. to jest jakaś masakra :D a taka zima ;)

Postautor: Vicktorino » 7 mar 2017, o 04:46

Kurtka faktycznie elegancka ;) bardzo ładne koloroystycznie i jak tak czytam to faktycznie sa mega ciepłe takie kurtki. Widać, że są wykonane z najwyższą starnnością i dbałością o wszelkie detale. Taka kurtka to wystarczy na ładnych parę sezonów ;)

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 7 mar 2017, o 07:45

właśnie na taką kurtkę polowałem! Strasznie mi się spodobała i zaraz sobie zamówię ;) szczególnie, że jeszcze według pogronóz bynajmniej nie początek końca zimy!

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Modnie i stylowo