Szukam sklepu internetowego z pierścionkami, polećcie coś

Postautor: swojak » 6 lut 2017, o 02:18

Witam. Chciałbym się oświadczyć mojej dziewczynie i szukam sklepu, w którym kupię dla niej wyjątkowy pierścionek. Rozmiar znam, nie wiem tylko jaki sklep wybrac. Nie ukrywam, ze interesuje mnie sklep internetowy. Gdzie Wy kupujecie biżuterię? I jaki typ pierścionka lepiej wybrać? Klasyka czy nowoczesne wzory? Bardzo prosze o pomoc :) :) :)

Postautor: zegarmaster » 6 lut 2017, o 03:19

Klasyka ;) Klasyka jest zawsze najlepsza. Złoty pierścionek z diamentem bedzie idealny!

Postautor: swojak » 6 lut 2017, o 05:19

no właśnie moja dziewczyna chyba nie przepada za złotem..... srebro lub białe złoto, to pasuje na pierscionek zareczynowy? :D no i diament.. można podarować pierścionek bez diamentu, ale z jakimś innym kamieniem? (tańszym :))

Postautor: ozon » 6 lut 2017, o 07:55

Jasne, że można, wszystko można – tu liczy się samo wydarzenie a nie wartość pierścionka ;) Ogólnie to moim zdaniem pierścionek zaręczynowy jest prezentem symbolicznym od faceta, dlatego akurat ten element biżuterii powinien być taki, jaki podoba się facetow ;)

Postautor: letniskowa » 6 lut 2017, o 09:26

Biorąc pod uwagę Twoje wytyczne, strzeałem w dziesiątkę będą tu kryształy Swarovskiego! Jest taki sklep Radziszewska jewellery, gdzie projetowne są unikalne i naprawdę zachwycające pierścionki Sklep internetowy w związku z czym możesz sobie w domu, spokojnie obejrzeć każdy model pierścionka, zwłaszcza, że zdjęcia odzwiercedlają to, jak one wyglądają w rzeczywistości, poza tym każda fotografia ma szczegółowy opis produktu. NA stronie bizuteria-radziszewska.pl/category/pierscionki-z-krysztalami-swarovski możesz sobie przejrzeć wszystkie propozycje pierścionkow tej pani ;) pozdrawiam

Postautor: klinowa » 6 lut 2017, o 09:41

Pierścionki z krysztalkami Swarovskiego niesamowicie pięknie odbijają światło i błyszczą, to w nich najbardziej lubię. Są to na zareczyny, na co dzien i na kazda okazje pierścionki Sklep internetowy charakteryzuje się też atrakcyjnie niskimi cenami za biżuterię naprawdę dobrej jakości. Mysle, ze przyszła narzeczona bedzie zachwycona!

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Modnie i stylowo