Jakie zegarki polecacie?

Jakie zegarki polecacie?

Postautor: deszczowy » 11 lip 2016, o 09:55

Witajcie. Bardzo się interesują modą męską. Zarówno modą ubraniową ale też wszelkimi dodatkami jak biżuterią i dodatkami, które można nosić po prostu do różnych stylizacji. Ostatnio mam prawdziwego bzika na punkcie zegarków. Mam już w domu ich całą kolekcję, ale szukam jeszcze czegoś nowego. Mam trochę pieniędzy, które mogę przeznaczyć na ten cel. Szukam teraz czegoś takiego luksusowego, co będzie można założyć na jakieś różne oficjalne okazje, ale też na takie casualowe, zupełnie niezobowiązujące. Znacie może jakieś ciekawe marki takich luksusowych zegarków, które mógłbym sobie poprzeglądać? Chętnie się dowiem, co teraz poleciacie, co jest w modzie obecnie.

Jakie zegarki polecacie?

Postautor: ozon » 11 lip 2016, o 11:26

Cześć. Widzę że tutaj się kolega pojawił, co jest też zainteresowany takimi sprawami jak, a już myślałem, że tylko ja mam bzika na punkcie zegarków. Strasznie mnie denerwuje, jak widzę, że faceci mają jeden zegarek i wiecznie ten sam przytwierdzony do ręki jak na klej. Ech. No ale cóż, ich sprawa. Ważne, że ja mam swoją skromną kolekcję i mogę zależnie od sytuacji i swojego stroju coś tam dla siebie wybrać ciekawego. Ze swojego doświadczenia mogę polecić ekskluzywne zegarki firmy IWC, które normalnie mną ostatnio zawładnęły. Normalnie uwielbiam je i mam nadzieję, że wkrótce wypuszczą jakiś nowy model, żebym mógł następny kupić.

Jakie zegarki polecacie?

Postautor: deszczowy » 11 lip 2016, o 11:46

A tak, rzeczywiście o tych zegarkach słyszałem i nawet taki oglądałem ostatnio w sklepie. Może się też skuszę na taki. Mam nadzieję, że jeszcze będą. A jak nie, to w necie poszukam. A co sądzisz o zegarku od Tag Heuer? One też mi się podobają i bym chciał mieć taki w swojej kolekcji.

Jakie zegarki polecacie?

Postautor: ozon » 11 lip 2016, o 12:42

O tych akurat nic nie wiem, ale widziałem ostatnio, że można je kupić na kraff.pl bo tam jest spory wybór takich markowych zegarków. Jak szukam czegoś nowego to w pierwszej kolejności właśnie tam. Ceny mają dobre i zawsze fachowa obsługa.

Jakie zegarki polecacie?

Postautor: deszczowy » 11 lip 2016, o 13:18

Wow, no jestem pod wrażeniem tego, jaką ofertę tam mają. To chyba się stanie teraz mój ulubiony sklep. Zaraz złożę pierwsze zamówienie :D

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Modnie i stylowo