Odzież z internetu

Awatar użytkownika

Odzież z internetu

Postautor: dietetyczka » 14 cze 2016, o 01:01

Hej, hej! Nie miałam do tej pory odwagi, żeby zacząć kupować ubrania online. Wiecie, kwestia tego, że nie mogę przymierzyć, dotknąć materiału itp. Teraz jednak moi rodzice postanowili przenieść się (ze mną oczywiście) 50 kilometrów od Warszawy, więc jestrm w galeriach handlowych zdecydowanie za rzadko, żeby serio robić porządne zakupy. Macie jakieś większe doświadczenie w kupowaniu ciuchów przez internet? Jak to w praktyce wygląd? :)

Awatar użytkownika

Odzież z internetu

Postautor: bułka_z_Paradyża » 14 cze 2016, o 02:37

Ja tam się zgadzam z tym co pisałaś, nie kupuję dopóki nie dotknę tego. Może to głupie, ale serio nie mogę się przekonać do opcji kupowania na ślepo. Wyrazy współczucia, że cię odcieli od cywilizacji, ja bym chyba się popłakala :/

Awatar użytkownika

Odzież z internetu

Postautor: bootelkowy348 » 14 cze 2016, o 05:24

Nie przesadzałbym. Ja regularnie kupuję na reyoung.pl i jestem bardzo zadowolony. Moim ostatnim zakupem była skórzana kurtka na wiosnę. Zasadniczo prawie wszystko kupuję przez neta. Może się wydaje, że tę kurtkę kupiłem bez przymierzania, ale przecież jest opcja zwrotu. Jeszcze się ani razu nie zawiodłem.

Awatar użytkownika

Odzież z internetu

Postautor: modulator82 » 14 cze 2016, o 07:54

Też kupuję dużo przez internet i na przykład niedawno kupiłem męskie spodnie bojówki Ale też kupuję nie tylko odież, ale i buty. Jasne, że się zdarzało, że wziąłem zły rozmiar, ale bardzo rzadko. Przecież podaje się wszystkie wymiary przy każdym produkcie, więc miara krawiecka do ręki i do przodu.

Odzież z internetu

Postautor: klinowa » 14 cze 2016, o 10:09

Kolega wyżej wymienił, że kuił skórzaną kurtkę, nie zdarza się zbyt często, żeby coś takiego nie pasowało. Moim zdaniem nie ma jakiegoś ryzyka, tylko oszczędza się czas, a często też pieniądze, bo jest więcej opcji porównania cen. Jakbym mieszkała 50 kilometrów od centrum handlowego, to bym się nawet przez chwilę nie zastanawiała, czy takie zakupy mają sens.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Modnie i stylowo