Wieszaki ścienne w kamienicy

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 12 sty 2016, o 05:06

Witam. Mam w kamienicy wynajęty lokal na biuro i teraz dopinamy remont na ostatni guzik. Zastanawia mnie jedno, czy jak sobie przywiercę do ściany takie porządne wieszaki, a będzie na nich wisiało sporo kurtek codziennie, to ta ściana stara to wytrzyma? Pytam, bo niestety u babci był problem z przytwierdzoną szafką, która prawie na nią kiedyś spadła z kawałkiem ściany włącznie... No ale ludzie w kamienicach raczej też z takich wieszaków korzystają?

Awatar użytkownika

Postautor: LAuraT » 12 sty 2016, o 07:00

Ja pół życia w kamienicy mieszkam i takiej historii jeszcze nie słyszałam ;) nie wiem co ty jesteś taki ostrożny :P kamienica stoi tyle lat i myślisz, że wieszaka nie wytrzyma? Nie bój się nic, jeśli zobisz to dobrze, a nie jakąś fuszerkę, to nic się nie będzie działo. W ramach polecenia fajnej strony z wieszakami, przesyłam linka alabre.pl/wieszaki-na-ubrania, mają też atrakcyjne ceny ;) no i jeśli jednak trochę się boisz i ma ci to sen z powiek spędzać, to zobacz sobie po prostu wieszaki stojące alabre.pl/pl/c/WIESZAKI-STOJACE/19 bardzo są w biurach przecież popularne i nawet przy większej ilości pracowników się sprawdzają. Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 12 sty 2016, o 09:19

Ja tam też nie słyszałem takiej historii ;) może twoja babcia mieszka w kamienicy po szkodach górniczych? :P tam różne się dzieję rzeczy, ściany mogą nawet całe odpadać :D pozdrawiam ludzi ze śląska, fajnie z was ludzie :P

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 12 sty 2016, o 10:25

I nagle z rozmowy o wieszakach zrobi nam się wojna województw :P Jeśli nei chcesz wiercić w ścianie to chyba można kupić takie taśmy montażowe czy coś? ja dokładnie wiem jak to się będzie sprawdzało z wieszakami, ale mam takie rozwiązanie zastosowane przy szafkach u dzieci w pokoju i jest ok.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Modnie i stylowo