Czy ktoś z was korzystał z polskich biur pracy w Holandii?

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 6 lip 2017, o 01:17

Nie wiem w sumie czy powinnam zaufac czy nie powinnam ufac pod zadnym pozorem. Bo jednak jest tak chce wyjechac ale jeszcze nie wiem dokladnie jak mi to czasowo wyjdzie. A poza tym chciałabym jednak konkretna kase zarobic. Czy ktoś z was korzystał z polskich biur pracy w Holandii?

Awatar użytkownika

Postautor: LAuraT » 6 lip 2017, o 01:26

No ale jakiej ty pracy szukasz? Chcesz opiekowac się starszymi ludzmi czy co robic? Bo biura pracy to rozne rzeczy maja.

Awatar użytkownika

Postautor: bułka_z_Paradyża » 6 lip 2017, o 02:54

Wiesz to jest tak ze musisz zaufac kiedy jedziesz zagranice. Pewnych rzeczy i tak do konca nie sprawdzisz. Jak masz tutaj na miejscu agencję pracy to możesz tez podpytac się jak będzie wyglądał ta twój pobyt czy to praca trudna czy nie. Bo często w ofertach pracy nie pisze się co dokladnie ma pracownik robic.

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 6 lip 2017, o 04:45

Jak biuro pracy zna się na tym co robi. To niema problemu. Jak robią fuszerke. To lepiej załatwiac sobie pracę na własną rękę.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 6 lip 2017, o 06:45

Ja mogę tylko powiedziec, że korzystałem z takiego biura marvelpc.pl/praca-w-holandii.html akurat w Złotowie bo niedaleko mieszkam. Ale oni maja tez jeszcze jedną swoją placówkę w Gryfinie. Pojechałem jako magazynier no i po kilku miesiącach wróciłem. Kasa wyplacona umowa (cywilno-prawna) była podpisana. Wiec spoko. Oni zajmuja się jeszcze pozyskiwaniem pracownikow do pracy w Niemczech ale to chyba tylko mężczyźni. Ale polskie biura pracy w Holandii sa i mogą ci pomoc.

Postautor: zegarmaster » 6 lip 2017, o 07:29

Zalezy jakie sa wymagania wobec pracownika bo oferta pracy w Holandii może być taka ze trzeba nawet znac bardzo dobrze jezyk ale wtedy zwyczajowo tez i wyzsza stawka jest.

Postautor: ozon » 6 lip 2017, o 09:48

Wiesz jak dokladnie przejrzysz oferty pracy w Holandii to już zaczniesz potem zauważać co jest naciągane a co nie. Tylko praca przez agencję to jednak w wielu wypadkach daje dodatkowe bezpieczeństwo i nieda się temu zaprzeczyc.

Postautor: swojak » 6 lip 2017, o 10:16

Do pracy w Holandii to kobiety często jadą jako osoby wyrywające chwasty albo do pielęgnacji kwiatów ogolnie. Tylko ze czasem nawet doświadczenie jest wymagane.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Na etacie i w biznesie