Gdzie się zamawia wózki na zakupy na kółkach?

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 14 mar 2017, o 06:15

Cały czas się staram o to, żeby mój sklep wyglądał jak najlepiej. Dlatego właśnie chcę teraz zrobić wszystko, żeby jakoś załatwić cała sprawę i ułatwić klientom robienie zakupów. Sklep jest wielkopowierzchniowy i do tej pory miałem tylko koszyki takie ręczne, ale chciałbym też wprowadzić wózki na kółkach, żeby ludziom było wygodniej jeszcze te zakupy robić. Jakieś pomysły gdzie mogę takie wózki zakupić?

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 14 mar 2017, o 08:53

Są takie specjalistyczne sklepy z wyposażeniem sklepu. Jak tak sobie myślę, to to trochę absurdalnie brzmi, ale naprawdę coś takiego jest :D Na przykład na stronie sklepikaria.pl znajdziesz takie artykuły, które Ci się przydadzą do tego, żeby Twój sklep był w pełni wyposażony i zachęcał na dodatek Twoich klientów do tego, żeby chętniej robili te zakupy tam u Ciebie :) No iw ygodnie przede wszystkm, nikt przecież nie chce dźwigać po całym sklepie ciężkiego koszyka, z którego wszystko się wysypuje :P

Awatar użytkownika

Postautor: bułka_z_Paradyża » 14 mar 2017, o 10:01

Kolega nade mną rację. Jak można ułatwić klinetom robienie zakupów to po prostu trzeba to zrobić i tyle. I tak jak kolega podał ten sklep tak ja właśnie Ci pokażę od razu link, w którym znajdziesz wózek na zakupy na kółkach. Proszę bardzo, oto link: sklepikaria.pl/64-wozki-sklepowe Jak tutaj wejdziesz to się od razu przekonasz dlaczego Ci to polecam. Wózki są naprawdę ładne, nie jakieś takie zwykłe, jak niektóre sklepy mają i do tego mają bardzo zachęcającą cenę, więc warto w ni zainwestować

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 14 mar 2017, o 10:20

Zgadzam się ze wszystkim, co tutaj zostało powiedziane. W swoim sklepie też całkiem niedawno dodałam jeszcze wózki. Najpierw tylko kilka ich zakupiłam, żeby zobaczyć czy one w ogóle się sprawdzą, ale się okazało, że ludzie sobie je prawie z rąk wyrywali, bo każdy chciał mieć jak najwygodniej

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 14 mar 2017, o 11:27

Dziękuje Wam wssytkm serdecznie. Wózki już zamówione, teraz tylko czekam na ich dostawę i muszę teraz trochę sklep dostosować do tego, żeby można było bez problemu nimi przejechać i się przedostać do wszystkich półek pomiędzy alejkami

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Na etacie i w biznesie