Sprawdzone biuro detektywistyczne w Poznaniu?

Postautor: geutermia » 2 lut 2017, o 04:20

Macie jakieś sprawdzone biuro detektywistyczne w Poznaniu? Rozglądam się właśnie i nie mam najmniejszego pojęcia na kogo się zdecydować. Może moglibyście się podzielić przykładami usług, z jakich korzystaliście i jak poszło? Tak ku przestrodze. Z góry dzięki!!

Postautor: zaczarowana » 2 lut 2017, o 07:08

Mogę podzielić się moją historią. To jest troche osobiste, ale w Internecie chyba nikt mnie już z tym nie namierzy;) no wiec niby sprawa jak tysiące, zaczelam podejrzewac, ze mój maz mnie zdradza. Wracal pozno do domu, wyjeżdżał w delegacje… Zglosilam się do biura, by mi pomogli ustalic jak to jest naprawde. Ale mylilam się i zdobycie informacji wcale nie było takie proste… Detektyw pomogl mi ustalic, że mój maz jest zadłużony na sto tysięcy zlotych!! Nie wracal do domu, bo lapal dodatkowe zlecenia, by to jakos powoli spłacać… koszmar…

Postautor: geutermia » 2 lut 2017, o 08:55

Ojej, faktycznie. Chyba łatwiej ustalić, że ktoś zdradza, niż że ma dług. No bo jak to podpatrzeć… A z jakiej firmy korzystałaś?

Postautor: zaczarowana » 2 lut 2017, o 09:47

Pomoglo mi to biuro detektywistyczne w Poznaniu: raf-system.pl/Biuro-detektywistyczne.html. wlasnie bardzo sprytnie udalo im się zajrzec w faktyczny stan sprawy… okazalo się, ze maz ma jeszcze jedno konto, o którym nie wiem.

Postautor: deszczowy » 2 lut 2017, o 11:48

Również korzystałem z oferty agencji RAF-SYSTEM, ale w nieco innej sprawie. Chciałem sprawdzić wiarygodność swojego klienta biznesowego, bo nie było mi łatwo podjąć decyzję co do dalszej współpracy. W grę wchodziły jednak naprawdę spore pieniądze i wiele można było stracić. Biuro w trzy dni dostarczyło mi szczegółową analizę.

Postautor: ozon » 2 lut 2017, o 13:19

Właśnie, w sprawach gospodarczych to może być bardzo pomocne, skorzystanie z pomocy takiego detektywa… ale ja to miałem w ogóle zwariowaną sprawę, bo miałem wtyczkę z konkurencji u swoich pracowników. Na szczęście szybko to wykryłem i zrobiłem z tym porządek.

Postautor: geutermia » 2 lut 2017, o 14:22

super, dzięki wam wszystkim za komentarze, naprawdę są przydatne.;)

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Na etacie i w biznesie