Solidna firma z materiałami reklamowymi.

Postautor: mistrzyni_joana » 24 sty 2017, o 02:40

Poszukuję solidnego wykonawcy, który stworzy mi pieczątki firmowe. Wiem, że mogłabym pójść do pierwszego, lepszego punktu ksero, ale zawiodłam się już na kilku takich punktach, ze teraz postanowiłam wybrać dużo lepsze wyjście jakim jest firma reklamowa. Czy ktoś robił pieczątki w takim miejscu? Najlepiej jakby to było w okolicach Świebodzina lub w nim samym, bo nie musiałabym decydować się na przesyłkę - poczcie też nie ufam :) Ktoś coś?

Postautor: agregat » 24 sty 2017, o 03:23

Hej, ja ostatnio robiłem pieczątki dla mojego sklepu, ale nie pamiętam nazwy firmy. Poszukam jeszcze, gdzieś powinienem mieć od nich wizytówkę. Byłem bardzo zadowolony, szybko się uporali z wszystkim, a pieczątki jak na razie (odpukać) nie psują się. Jak tylko znajdę te wizytówki to ci podrzucę dane. Swoją drogą sama wizytówka już zachęcała do skorzystania z ich usług, więc tym bardziej musze ją znaleźć.

Postautor: swojak » 24 sty 2017, o 03:32

Jeśli interesuje Cię firma reklamowa w Świebodzinie, to chyba nie ma lepszej od tej http://reklamarekart.pl/index.php/pieczatki. Ten link to bezpośredni odnośnik do Twojego zapytania o pieczątki. Korzystałem ja, korzystali moi znajomi i każdy z nas jest zadowolony. Ja prócz pieczątek brałem od nich szyld i banner, więc jeśli przyjdzie kiedyś dzień, że będziesz potrzebować innych narzędzi reklamowych to też warto się zgłosić do nich.

Postautor: mistrzyni_joana » 24 sty 2017, o 06:06

Bardzo Ci dziękuję za link. Poczytałam na ich stronie i dodatkowo o nich samych i jestem przekonana, że będę zadowolona z ich usług. Opinie o firmie są świetne, a też przyjrzałam się paru realizacjom i musze przyznać, że przyciągają uwagę. O coś takiego mi właśnie chodzi.

Postautor: agregat » 24 sty 2017, o 07:41

Nie znalazłem wizytówki ani nie przypomniałem sobie nazwy firmy, ale widzę że już ktoś Ci coś podrzucił i jak sobie z ciekawości włączyłem ten link to nawet na stronie wyglądają na fajną firmę.

Postautor: mistrzyni_joana » 24 sty 2017, o 08:45

Też tak sądzę. Chyba się do nich wybiorę i złożę zamówienie na potrzebne rzeczy.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Na etacie i w biznesie