Czy korzystacie z firm szkoleniowych?

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 8 wrz 2016, o 00:29

Czy korzystacie z pomocy firm szkoleniowych podczas wdrażania nowych pracowników albo podnoszenia kwalifikacji zespołu? Jeśli tak to dlaczego i jakie firmy polecacie? Zapraszam do dyskusji.

Awatar użytkownika

Postautor: LAuraT » 8 wrz 2016, o 02:02

Moim nowym pracownikom zawsze oferuję szkolenia podstawowe z produktów albo technik sprzedaży itd. Tych z dłuższym stażem wysyłam na sprecyzowane, przydatne na ich stanowiskach. Często również korzystam z takich usług jak doradztwo w kwestiach biznesowych, organizacyjnych i pracowniczych bo niestety człowiek zyje zbyt krótko zeby wszystko na kazdy temat wiedzieć, a wsparcie ekspertów jest po prostu niezbedne w wiekszosci przypadków.

Postautor: ozon » 8 wrz 2016, o 04:33

Podpisuję sie pod wszystkim co napisała koleżanka bo nikt lepiej nie ujmie istoty rozwoju. Uważam że nietylko w kwestiach zawodowych powinniśmy się rozwijać, ale także, a może nawet i przede wszystkim w osobistych. Jestem żywym przykładem na to jak pozytywnie samorozwój może oddziaływać na człowieka, jego życie i otoczenie. Pozdrawiam.

Postautor: zegarmaster » 8 wrz 2016, o 04:41

Cześć. Jeśli interesują Cię dobre i sprawdzone firmy szkoleniowe Poznań ma naprawdę wiele takich które stają na wysokości zadania i nieustannie zaskakują coraz to nowymi metodami i materiałami. Także i w moim zyciu rozwój osobisty stanowi prawdziwie ważny i potrzebny element. Jak każdy miałem swoje wzloty i upadki, ale zawsze udawało mi się podnieść dzięki wierze w powodzenie. Jeśli ktoś umie dodatkowo z sobą rozmawiac i ma silny charakter to sukces murowany.

Postautor: mistrzyni_joana » 8 wrz 2016, o 05:26

Czy są prowadzone szkolenia z poszukiwań odpowiedniego partnera? Nie chcę wyjśc na desperatkę ale mam wielkiego pecha do facetów. Chyba nie tylko ja. Z każdym coś musi być nie tak, wiem że nie ma ideałów ale czasami aż ręce opadają jak się kogoś bliżej pozna. Licze że mi odpiszecie.

Postautor: zegarmaster » 8 wrz 2016, o 07:07

Jest bardzo dużo takich szkoleń, wystarczy poszukać. Pomógłbym ale nie uczestniczyłem w tej tematyce wiec nie chce polecac w ciemno.

Postautor: klinowa » 8 wrz 2016, o 09:07

Nie dziwie ci się, mamy naprawdę zwariowane czasu a świat staje na głowie – dosłownie. Raz czy dwa poszłam z koleżanką na szkolenia właśnie ze związków itd, powiem ci że można sie dowiedzieć bardzo ciekawych rzeczy, na pewno w przyszlosci to powtorze, pozdrawiam.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Na etacie i w biznesie