Zarządzanie siecią sklepów

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 24 sie 2016, o 18:31

Siema! Pewnie zapytacie co też takiego może mnie tutaj sprowadzać do Was. Sprawa jest prosta, bo chodzi o to, ze potrzebne mi sa wszelkie informacje jakie posiadacie na temat sklepów. Znaczy nie tak do końca wszystko o sklepach, ale bardziej o tych wszystkich takich technicznych rzeczach. Mam tutaj na myśli raczej techniczą jego stronę. Teraz mam już dwa sklepy i zaraz będę zakładał kolejne dwa i to można już bez problemu podpiąć jako działalność sieci sklepów. I tu jest właśnie mój problem, bo ja nie mam zielonego ani też żadnego innego pojęcia na temat tego jak takim sklepem się zarządza. Znaczy się siecią sklepów. Ktoś ma może takie doświadczenie w tym?

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 24 sie 2016, o 19:54

No sprawa wygląda tak, że sam nie dasz rady wszystkiego od początku do końca ogarnąć. Ptrzebna CI będzie pomoc i na pewno dobre oprogramowanie dla sklepów sieciówkowych to wtedy dasz radę sobie ze wszystkim. No w każdym razie będzie Ci o wiele łatwiej nad wszystkim zapanować jak będziesz z takiego programu korzystać. Każdy sklep pod kontrolą.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 24 sie 2016, o 20:24

No tak w sumie masz rację. Ostatnio bardzo mi pomogła drukarka etykiet samoprzylepnych, która znacznie ułatwiła mi drukowanie wszystkich cen i informacji o produktach. I do magazynu też się dobrze nadaje, bo można bez problemu oznaczyć wszelkie produkty. Teraz tym bardziej mi się w takiej sieci przyda

Awatar użytkownika

Postautor: bułka_z_Paradyża » 24 sie 2016, o 22:08

Masz racje. A wiesz, że też w szpitalach się korzysta z takich rozwiązań? Jak chcesz poczytać, to wejdź na stronę jantar.pl/branze/sektor-publiczny/ochrona-zdrowia-healthcare/ i tam sobie poczytasz o tym w jaki sposób współczesna technologia wchodzi obecnie do szpitali i jak pomoga ze wszystkim sobie radzić personelowi

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 25 sie 2016, o 00:28

Wowoowo nie miałem pojęcią, że to wszystko może tak działać. No ale w takich czasach zycjemy, że wszystko można automatyzować i sobie tak pomagać. A jak to się ma do mojej sieci sklepów? :D

Awatar użytkownika

Postautor: bułka_z_Paradyża » 25 sie 2016, o 03:17

A to tak w ramach ciekawostki, że te drukarki do etykiet mają tak naprawdę spore zastosowanie i nie tylko w sklepach się dobrze sprawdzają

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 25 sie 2016, o 05:40

To spoko. Dzięki za taką inforamcję, czuje się teraz mądrzejszy :D

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Na etacie i w biznesie