Jakie biuro detektywistyczne sprawdzi dla mnie wiarygodność partnerów biznesowych?

Jakie biuro detektywistyczne sprawdzi dla mnie wiarygodność partnerów biznesowych?

Postautor: klinowa » 22 cze 2016, o 05:11

Witam wszystkich. Zdaję sobie sprawę, że szukam bardzo konkretnej kwestii ale znajoma mówiła mi ze w firmie u niej zlecają detektywom właśnie takie sprawdzanie wiarygodności partnera przed transakcją. Dużo by mi to ułatwiło w pracy, no i zmniejszyło ryzyko. Pracuję na dużych kwotach więc naprawdę mi zależy na zleceniu temu komuś kto się porządnie tym zajmie.

Postautor: deszczowy » 22 cze 2016, o 07:57

Na pewno wiem, ze biuro detektywistyczne z którego ja korzystałem pomaga odzyskiwać długi warszawskim firmom i prywatnym osobom, bo szukają ukrytych zarobków u dłużników, sprawdzają ich wiarygodność i wypłacalność itp. Myśle że do firm też mają specjalnych ludzi, bo to duży zespół i ja bym ci ich polecił bardzo. Nie dość, ze mają rozsądne stawki, które sama ustalasz to jeszcze są bardzo bardzo dyskretni i pełen profesjonalizm. Wejdź sobie do nich na mbdetektywi.pl i poczytaj albo zadzwoń- wtedy ci powiedzą czy mogą się tym zająć

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 22 cze 2016, o 09:28

Chodzi ci o wywiad gospodarczy, tak? W sensie sprawdzenie czy partner jest wypłacalny, czy nie ma długów itp. To mają taką osobną w ogóle usługę zobacz sobie mbdetektywi.pl/wywiad-gospodarczy-i-wartosc-majatku-partnera-biznesowego-jak-odpowiednio-wykorzystac-informacje/. Mi to tak ułatwiło pracę, że naprawdę warto zapłacić parę złotych ale mieć taką usługę, szczególnie jak pisałaś że o duże kwoty się toczy gra

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Na etacie i w biznesie