Czy Cetaphil jest skuteczny na trądzik?

Postautor: deszczowy » 7 lut 2018, o 13:52

Nie wiem już co robić, odkąd skończyłem 12 lat mam potworny trądzik i z tego powodu mam problemy z nawiązywaniem kontaktów. Wstydzę się wychodzić z domu. Wszyscy gdzieś chodzą po zajęciach, a ja spędzam wieczory na czytaniu albo oglądaniu telewizji. Chciałbym wyjść do ludzi, ale wydaje mi się, że wszyscy patrzą tylko na moją twarz. Byłem u dermatologa, dał tam jakieś leki, ale nic nie pomogły. Słyszałem o tym Cetaphilu. Ma ktoś może jakieś doświadczenie z nim?

Awatar użytkownika

Postautor: bułka_z_Paradyża » 7 lut 2018, o 14:39

A próbowaleś może zmienić dietę? Często ona jest przyczyną brzydkiej skóry. Czekolada, ostre przyprawy, śmieciowe jedzenie tak uwielbiane przez młodzież, to wszystko pzrysparza kłopotów z cerą.

Postautor: deszczowy » 7 lut 2018, o 15:40

Czekoladę czasem nie powiem, zjem, ale fastfoodów nie jem, bo nie wychodzę nigdzie. Mieszkam z rodzicami, więc nie muszę jeść byle czego.

Postautor: agregat » 7 lut 2018, o 17:08

Szczęściarz, mama ugotuje i luzik, mnie się nie chce gotować, na stołówce paskudne żarcie, więc chodzę na pizzę albo na burgera. Ale kłopotów z twarzą nie mam, he he.

Postautor: deszczowy » 7 lut 2018, o 19:02

No to się ciesz. Nie wiesz, jak to jest. Cały czas wydaje ci się, że wszyscy na ciebie się gapią i oceniają. Żyć się nie chce.

Awatar użytkownika

Postautor: LAuraT » 7 lut 2018, o 20:39

Czemu tak dramatycznie. Ja też miałam problemy jeszcze do niedawna, ale znajoma kosmetyczka poleciła mi serię Cetaphil i muszę powiedzieć, że rewelacyjnie zadziałała. Nie jest to jeden preparat, a cała seria. Jej zadaniem jest dokładne oczyszczenie i odżywienie skóry. Szczególnie mogę ci polecić piankę do mycia do cery trądzikowej i krem nawilżająco matujący przeznaczony właśnie do cery z trądzikiem. Ale ja stosowałam także inne preparaty z tej serii. Znajdziesz je tu: aptekamini.pl/category/znane-marki-cetaphil, poczytaj, zobaczysz, że mają mnóstwo składników odżywczych dla skóry.

Postautor: deszczowy » 7 lut 2018, o 23:03

Mnie najbardziej chodzi o to, czy są skuteczne, bo nie chcę wydać znowu kasy na coś, co nie działa. Możesz mi co nieco napisać o tym jak działają?

Awatar użytkownika

Postautor: LAuraT » 7 lut 2018, o 23:31

No ok, pianka na przykład usuwa łój, który prawdopodobnie twoja skóra wydziela w nadmiarze i odblokowuje pory, dzięki czemu skóra oddycha. Związki cynku w niej zawarte mają z kolei działanie łagodzące podrażnienia. Ja przemywałam skórę i rano i wieczorem, wtedy rezultat jest najlepszy. Potem nakładałam krem nawilżająco-matujący Cetaphi Dermocontrol. Czułam się potem naprawdę świeżo i z dnai na dzień skóra stawała się coraz fajniejsza.

Postautor: deszczowy » 8 lut 2018, o 01:14

Piszesz o dwóch preparatach, a wcześniej wspominałaś o serii, co tam jeszcze jest godnego uwagi.

Awatar użytkownika

Postautor: LAuraT » 8 lut 2018, o 02:26

Te są przeznaczone szczególnie do cery ze skłonnością do trądziku, ale ja kupuję także Dermaprotektor balsam do ciała. Możesz dostać w aptekamini.pl, polecam, sprawdzona :).

Następna
tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Zdrowie - nasz skarb