Gdzie mogę zrobić USG piersi w Warszawie na Bielanach?

Postautor: mistrzyni_joana » 29 cze 2017, o 23:25

Muszę zrobić jak najszybciej USG piersi w warszawie. Niestety wszędzie są strasznie odległe terminy… A mnie zależy żeby zrobić badanie jak najszybciej. Musi być w Warszawie, najlepszą lokalizacją byłby Bielany. Możecie mi coś polecić? Zależy mi na szybkim działaniu, żeby mieć i badanie i wyniki jak najszybciej. Bardzo proszę o pomoc.

Postautor: letniskowa » 30 cze 2017, o 00:11

A coś poważnego się dzieje? Ginekolog powinien chyba zrobić Ci USG piersi na wizycie, może wybierz się do niego?

Postautor: mistrzyni_joana » 30 cze 2017, o 00:56

Nie mam tutaj jeszcze wybranego ginekologa, bo niedawno się przeprowadziłam… A musze zrobić badanie jak najszybciej, bo miałam problemy i usuwane już guzy, a przez przeprowadzkę i inne problemy prywatne nieco to zaniedbałam… No i niestety mam powody do podejrzeń, ze coś może być znowu nie tak, więc najpierw chce sprawdzić, a potem się zobaczy co dalej…

Postautor: klinowa » 30 cze 2017, o 02:53

Ojej, brzmi poważnie… Zajrzyj tutaj: https://rehmedicon.com/oferta/usg-piersi-warszawa. Jeśli szukasz w Warszawie na Bielanach USG piersi to najlepiej zgłosić się do nich, bo zrobią to wszystko praktycznie od razu. Więc zadzwoń do nich i idź jak najszybciej, nie ma co ryzykować!

Postautor: mistrzyni_joana » 30 cze 2017, o 04:38

Ślicznie dziękuję za namiary, zaraz się z nimi skontaktuję i umówię na wizytę. A czy to sprawdzona przychodnia?

Postautor: klinowa » 30 cze 2017, o 07:24

Zdecydowanie sprawdzona. Rehmedicon towarzyszy mojej rodzinie już od dawna. Robimy tam większość badań i chodzimy do wszystkich lekarzy, których potrzebujemy, bo mają różnych dobrych specjalistów. Także naprawdę polecam.

Postautor: mistrzyni_joana » 30 cze 2017, o 09:08

No to super, czegoś takiego właśnie szukam, dobrego i najlepiej wielofunkcyjnego, przyda mi się. Dzieki :)

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Zdrowie - nasz skarb