Czy znacie dobry ośrodek który prowadzi terapie odwykowe dla kobiet?

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 18 maja 2017, o 05:52

Wiem, że w Polsce jest wiele takich ośrodków które leczą różnego rodzaju uzależnienia ale udaje mi się znaleźć tylko ośrodki mieszane, tzn takie w których jednocześnie leczą kobiety i mężczyzn. Z różnych względów zależałoby mi na znalezieniu dla bliskiej osoby ośrodka typowo dla kobiet. Nie wiem co prawda czy w Polsce takie miejsca tylko dla kobiet istnieją, wiem że za granicą nie ma z tym problemów ale mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się coś takiego znaleźć. Z góry dzięki :)

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 18 maja 2017, o 07:14

Byłoby chyba prościej gdybyś powiedziała o jaki konkretnie nałóg chodzi, o leczenie jakiego uzależnienia

Awatar użytkownika

Postautor: bułka_z_Paradyża » 18 maja 2017, o 09:37

Oj, kolega jest chyba trochę wścibski :) nie ma to chyba większego znaczenie, zwłaszcza w przypadku ośrodka, który chcę polecić, bo prowadzone są w nim różnego rodzaju terapie odwykowe dla kobiet, właśnie specjalnie dla kobiet, dla pań mających różne problemy, między innymi uzależnienie od leków, alkoholu, narkotyków, a nawet zakupów. Proszę, oto link: http://terapiakobieta.pl/terapie-uzaleznien-dla-kobiet. Myślę, że to będzie dobry wybór, zachęca do niego nawet okolica: cicha, spokojna, zielona…To zawsze sprzyja wyciszeniu a wielu osobom kontakt z naturą pozwala już sam w sobie odzyskać wiele z równowagi i spokoju :)

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 18 maja 2017, o 11:42

Super propozycja, osoba którą chcę wysłać na takie leczenie zdecydowanie potrzebuje ciszy i spokoju a przy tym uwielbia naturę, na pewno czułaby się źle gdyby była z daleka od zieleni, w jakimś betonowym ośrodku. Więc tym bardziej dziękuję za polecenie tego miejsca, mam nadzieję, że uda nam się tam znaleźć pomoc. Pozdrawiam :)

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Zdrowie - nasz skarb