Indywidualny trener w Krakowie – czy warto?

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 24 kwie 2017, o 23:08

Jakie są wasze doświadczenia z trenerami? Czy warto tak hobbystycznie chodzić na treningi, w ramach dbania o ciało? Zwykle ćwiczyłem w domu, chodziłem na jogging, grałem w piłkę i wydawało mi się, że to wystarczy. Ale ostatnio słyszałem jak ktoś zachwala profesjonalne treningi i zacząłem się zastanawiać… Może to fajna sprawa…

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 25 kwie 2017, o 01:43

Warto. Tylko kwestia podejścia. Absolutnie nie chodzi o to, by rezygnować z gry w piłkę i joggingu (przynajmniej dla mnie, bo to sama radość). Raczej jako dodatkowa stymulacja i motywacja. Bo nie ukrywajmy, że nie zawsze są warunki do tej gry w piłkę i nie zawsze chce się biegać… A kiedy masz pakiet wejść do studia po prostu idziesz i znajdujesz motywację tam w środku. To ogromny plus.

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 25 kwie 2017, o 03:12

Zależy jeszcze jaki trener. Jeśli dobry i doświadczony to warto, wtedy na pewno krzywdy nie zrobi, a wręcz przeciwnie, pomoże. Ja od roku współpracuję ze Studio Synergy w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Chodzę tam cztery razy w miesiącu, oprócz tego jestem pasjonatką jazdy na rowerze i na rolkach.:)

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 25 kwie 2017, o 05:39

A gdzie jest to studio? Powiesz coś więcej na jego temat? Chętnie się dowiem. Na pewno z gry w piłkę nie chcę rezygnować, ale zastanawiam się czy coś mi nie umyka…

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 25 kwie 2017, o 08:27

Zerknij sobie na ich stronę internetową studiosynergy.pl/, tam dowiesz się wszystkiego. Prowadzi mnie naprawdę świetny, motywujący indywidualny trener Kraków chyba nie ma lepszych cen i lepszych ludzi.:) Ludzie są tam bardzo mili i właśnie… Zmotywowani.:D Trudno nie polknąć haczyka.;)

Postautor: mistrzyni_joana » 25 kwie 2017, o 09:53

Ja zawsze należałam do leniwców i potrzebowałam kogoś, kto „mnie ruszy”. Koleżanka ma rację. W studiu treningowym po prostu aż chce się ruszać. Sama nie dałabym rady osiągnąć takich efektów, absolutnie nie…

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 25 kwie 2017, o 11:53

I mają EMS, w domu tego nie zrobisz.;) Dlatego warto wyjść i skorzystać z ich zaplecza.;p

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 25 kwie 2017, o 12:48

No, racja. Sprzęt też robi swoje.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Zdrowie - nasz skarb