Jak znaleźć delikatnego dentystę dziecięcego we Wrocławiu?

Postautor: letniskowa » 17 kwie 2017, o 15:15

Dzień dobry! Poszukuję jakichś porad związanych z wyborem konkretnego gabinetu stomatologicznego, w którym to leczone są nawet bardzo małe dzieci. Mam trochę złych doświadczeń i wrażenie, że nie każdy stomatolog potrafi złapać z dzieckiem dobry kontakt i odpowiednio podejść do tak małego człowieka. Pomożecie w wyborze, może coś sprawdzonego macie?

Postautor: mistrzyni_joana » 17 kwie 2017, o 18:03

Oj tak, to jest nawet bardzo ważne bo jak dziecko już za malutkiego przestraszy się stomatologa to w dorosłym życiu będzie szukało miliona wymówek żeby zębów nie leczyć…

Postautor: klinowa » 17 kwie 2017, o 20:09

Kochana, przede wszystkim nie szukaj przez internet, a odwiedzaj osobiście. Dobre gabinety są sympatycznie zaaranżowane, jest jakiś kącik dla dziecka, dentyści mają drobne łakocie czy małe maskotki, żartują, tak wygląda leczenie zębów u dziecka właśnie i tego szukaj.

Postautor: agregat » 17 kwie 2017, o 22:24

Ja też bardzo długo szukałem dla naszej pociechy dentysty dziecięcego we Wrocławiu, ale w końcu się udało. Kierowałem się nie tylko opiniami, ale i właśnie samodzielną analizą tego jak taki gabinet działa. Polecam zajrzeć tutaj http://www.implantywroclaw.com.pl/zabiegi/stomatologia-dziecieca.html, masz dokładnie opisaną ofertę na stronie. Niesłychanie mili lekarze, robią wszystko żeby dziecko komfortowo czuło się na fotelu stomatologicznym, a do tego oferują kompleksowe leczenie dziecięcych problemów z zębami. Ceny nie są wysokie według mnie, ale w tym przypadku nie jest to chyba najważniejsze.

Postautor: letniskowa » 18 kwie 2017, o 00:19

Nie, ceny faktycznie mnie nie interesują, na zdrowiu się nie oszczędza, a już na pewno na zdrowiu małego dziecka. Przede wszystkim zależy mi na chodzeniu z dzieckiem na przeglądu, żeby wyrobić ten nawyk.

Postautor: agregat » 18 kwie 2017, o 01:12

Na pewno będzie OK. Dzieciaki dostają tam nawet lekcje jak prawidłowo myć ząbki, są gadżety w postaci szczoteczek i specjalnych nalepek. Bardzo miła atmosfera.

Postautor: zaczarowana » 18 kwie 2017, o 04:06

Ja latami leczyła się z traumy związanej z dentystą, znam ten ból. Dopiero jak po ścianach chodziła przez ból zęba to z wielkim żalem szłam do stomatologa, ale stres i tak był potworny. Warto prowadzać dziecko do razu do dobrego stomatologa, to bardzo procentuje.

Postautor: letniskowa » 18 kwie 2017, o 06:41

No nic, seredecznie dzięki za pomoc i wskazanie dobrego gabinetu stomatologicznego. Odwiedzę wkrótce i sama ocenię ;)

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Zdrowie - nasz skarb