Jakich dentystów z Gdańska polecacie?

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 4 sty 2017, o 20:59

Hej. Szukam dobrego dentystę. Niestety mam pewien uraz do takich lekarzy i nie pójdę do pierwszego lepszego. Wiem, jestem facet, ale pod względem wizyt w gabinecie stomatologicznym jestem większym tchórzem niż niejedno dziecko. Zwyczajnie się boję i tyle. Szukam dobrego specjalisty. Możecie kogoś polecić? U kogo wy leczycie zęby i jak to się odbywa?

Postautor: geutermia » 4 sty 2017, o 22:50

Leczenie zębów to zabieg najczęściej polegający na oczyszczeniu zęba przy pomocy wiertła, zatruciu go jeśli jest taka potrzeba i następnie zaplombowaniu. Zazwyczaj przy takich zabiegach towarzyszy odpowiedni rodzaj znieczulenia. Myślę, że nie masz się czego obawiać

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 4 sty 2017, o 23:38

a jednak się obawiam. Samo znieczulenie to już ból podczas wkuwania. A co dopiero wiertło, które zahacza o nerw… Az mi się zimno zrobiło.

Postautor: geutermia » 5 sty 2017, o 02:00

Witaj. Naprawdę nie ma czego się bać. W profesjonalnych i nowoczesnych gabinetach takich jak ten dentysta-gdansk.com masz do czynienia jedynie z najlepszym znieczuleniem, które nie będzie powodowało dyskomfortu odczuwalnego jako ból. w niektórych gabinetach stosuje się laser do usuwania chorej warstwy zęba.

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 5 sty 2017, o 04:43

Cześć. Wydaje mi się, że nie powinno być problemu ze znalezieniem gabinetu, bowiem często ogłaszają się w internecie dentyści Gdańsk jest chyba tego najlepszym przykładem, bo tam masz wiele gabinetów stomatologicznych. Jeśli masz problem to mogę polecić ten gabinet http://dentysta-gdansk.com/. Stosowany jest tam nowoczesny sprzęt i dobre znieczulenie.

Postautor: klinowa » 5 sty 2017, o 06:48

Ja też mam pewne obawy przed dentystą.

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 5 sty 2017, o 09:32

To chyba każdy ma taki posmak po dawnych gabinetach, które były ubogie i kojarzone były z bólem. Dziś leczy się zęby bez bólu.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Zdrowie - nasz skarb