Godziny otwarcia apteki internetowej z Bydgoszczy

Postautor: letniskowa » 2 sty 2017, o 09:14

Witam, chciałabym się dowiedzieć jakie są godziny otwarcia apteki internetowej Gemini w Bydgoszczy. Czy w niedziele także jest otwarta?

Postautor: mistrzyni_joana » 2 sty 2017, o 11:24

Witaj, z tego co wiem na temat apteki Gemini jest wtedy zamknięta. Istnieje jednak możliwość, aby zamówić przez internet, co dla mnie jest zawsze wygodniejsze. Jak ci tak bardzo zależy na czasie to może w innym mieście gdzieś jest otwarta w niedziele, ale pewna nie jestem.

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 2 sty 2017, o 11:51

Cześć, ta apteka na ul. Marii Skłodowskiej-Curie jest zamknięta w niedziele, ale z tego co wiem to nie jedyna apteka internetowa Bydgoszcz posiada aż dwie. Jedna została otwarta niedawno na ul. Boya-Żeleńskiego 16. Z tego co piszą pod tym linkiem: http://aptekigemini.pl/apteki/kujawsko-pomorskie,bydgoszcz,5 zawsze możesz zamówić prze Internet, także w niedziele.

Postautor: zaczarowana » 2 sty 2017, o 12:06

Hej, jeżeli chodzi o godziny otwarcia apteka jest czynna od poniedziałku do piąteku od 8 do 20, a w soboty od 8 do 16. W niedziele niestety jest nieczynne.

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 2 sty 2017, o 12:23

Zgadzam się z moimi poprzednikami. Raczej wszystkie apteki Gemini są w niedziele i święta pozamykane. Ja wtedy wolę zamówić sobie przez Internet.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Zdrowie - nasz skarb