Jak zapobiegać żylakom

Jak zapobiegać żylakom

Postautor: geutermia » 2 paź 2016, o 21:19

Cześć. Mam zmartwienie na głowie bo w mojej rodzinie zawsze kobiety miały kłopoty z zylakami. Tak ze strony ojca jak i matki no i zastanawiam się jak temu przeciwdziałać. Sprawa jest dla mnie tym bardziej ważna bo prowadzę siedzący typ życia, a do tego widzę że nogi mi zaczęły puchnąć. Jak sądzicie czy mam się czego obawiać? Jesli ktoś wie jak zapobiegać zylakom to rowniezbede bardzo wdzieczna za informacje.

Jak zapobiegać żylakom

Postautor: deszczowy » 3 paź 2016, o 00:16

Moja żona niestety również bardzo obawia sie o swoje nogi z powodów mniej wiecej takich jak Ty. Nie zaprzeczę że trochę przesadza bo kazdemu nogi trochespuchna jak jest zmeczony, ale i tak kupiłem jej niedrogie rajstopy zapobiegające zmianom w naczyniach krwionosnych. Od czasu kiedy je nosi nie narzeka na bóle i opuchliznę, temat jakby usechł :).

Jak zapobiegać żylakom

Postautor: zaczarowana » 3 paź 2016, o 02:20

Ja co prawda na żylaki nie cierpię ale sprawiłam sobie takie rajstopy, czysto profilaktycznie bo podczas szukania termometru dla dzieci znalazłam bardzo fajną ofertę i zdecydowałam się spróbować. Nogi rzeczywiście nie puchną i czuję się lepiej przez cały dzień.

Jak zapobiegać żylakom

Postautor: ozon » 3 paź 2016, o 03:14

Zwróccie uwagę jak ważny jest szeroki asortyment w sklepach internetowych. Jeśli możesz kupić duzo różnych rzeczy w jednym miejscu to oprócz tego ze zaoszczedziszi ulatwisz sobie zycie to do tego zawsze znajdziesz cos przydatnego o czym normalnie bys nie pamietalzebykupic. Przykład z mojego zycia, żona kazała mi kupić plastry włókninowe w niskiej cenie wiec zaczalemszukac najlepszej oferty no i okazało się że znalazłem niedrogi sklep w którym były także piłki do rehabilitacji które kiedys obiecałem teściowej :).

Jak zapobiegać żylakom

Postautor: zaczarowana » 3 paź 2016, o 03:42

hehe, przykład idealny. Ale coś w tym jest, bo ja zawsze patrzę na to jak wiele rzeczy mogę kupić u jednego sprzedawcy zebyograniczacwlasnie koszty wysylki i bałagan jaki sie robi w dopilnowaniu kilku róznych zamówień. A jesli do tego doszłoby zadowolenie mojej teściowej to brałabym cokolwiek by to było w ciemno. Pozdrawiam :D

Jak zapobiegać żylakom

Postautor: ozon » 3 paź 2016, o 05:55

Teściowa zawsze najwazniejsza wiadomo ;]. Ale nam się temat rozwinął, od zylaków po teściowe :P

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Zdrowie - nasz skarb