Utrzymujący się problem z wypróżnianiem

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 4 maja 2016, o 05:20

Witam! Cóż, nie jest mi o tym łatwo pisać, no ale jak się już powiedziało A… Więc ostatnio zmagam się z problemem „całkowitego” wypróżniania się. Mam wrażenie, jakbym wciąż miał coś do wyrzucenia z siebie. Dodatkowo zauważyłem jakiś guzek w okolicy odbytu, co to może być?

Postautor: geutermia » 4 maja 2016, o 05:30

Witaj! Słuchaj, a nie masz czasem przy okazji problemu ze świadem w okolicach odbytnicy? I czy nie pojawiła się ropa?

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 4 maja 2016, o 06:02

Przyznaję, że trochę mnie tam swędziało, a ropa.. nic takiego nie zaobserwowałem.

Postautor: geutermia » 4 maja 2016, o 06:48

Cóż, i tak wiele wskazuje, że to mogą być hemoroidy.

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 4 maja 2016, o 08:54

Kurczę… miałem nadzieję, że to mimo wszystko nie jest to… w ogóle czym one są, bo się słyszy o nich nie raz w telewizji, a tak naprawdę problem wydawało się, że nigdy by mnie nie dotyczył.

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 4 maja 2016, o 09:06

Cześć! Słuchaj, jeśli szukasz informacji na temat hemoroidów, to zajrzyj sobie chociażby na stronę proctogin.pl/pl/porady/hemoroidy/. Tam się dowiesz, czym właściwie jest ta przypadłość, jakie są jej stadia, ale też przede wszystkim, to co Cię najbardziej zainteresuje: jak z nimi walczyc!

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 4 maja 2016, o 09:22

Dobrze wiedzieć, że przynajmniej można się z tym jakoś uporać. A ta strona… co mi ją podesłałeś, to jakaś klinika, czy coś?

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 4 maja 2016, o 10:26

Tak, to jest centrum zdrowia, które się właśnie specjalizuje między innymi w proktologii. Mój ojciec miał tam wykonywane leczenie stanu zapalnego jelita grubego i jelita cienkiego. Kadra, która tam pracuje to naprawdę dobrzy lekarze, z ludzkim podejściem do pacjenta, a nie jak do gościa, który czegoś cały czas chce. Mój ojciec miał tam zapewnioną naprawdę dobrą opiekę.

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 4 maja 2016, o 10:47

Cóż… to może i ja się tam wybiorę. Co prawda mój problem wydaje się być mniejszy, ale jak sobie z nim poradzą, to będę im bardzo wdzięczny :) I dzięki za rozmowę! Temat można zamykać.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Zdrowie - nasz skarb