Szukam trenera

Szukam trenera

Postautor: swojak » 14 kwie 2016, o 04:53

Witam ostatnio ostro wziołem sie za siebie, no w skrócie postawnoiłem zadbać o sylwetke przed latem. Za bardzo sie sam nie moge zmotywować , kolegów nie mam i potrzebował bym kogoś kto mi pomoże ale też pokaże ćwiczenia jak je wykonywać itd. Nie wiem cz macie może jakichś swoich trenerów?? Czy możęcie kogoś tak szczerze polecić? Chcodzi mi oczywiście o prawdziwych fachowców a nie jakiś tam samozwańców co przczytali kilka artykulików w necie i teraz kozaczą jakimi to nie są trenerami bo takich też znam... Pozdrawiam. Aha dodam że chce znaleźć terenera w Łodzi

Awatar użytkownika

Szukam trenera

Postautor: EdwinCzwartkowy » 14 kwie 2016, o 06:28

ja mam dobrego trenera indywidualnego. Moge ci polecic na priv jak chcesz. Moge powiedziec ze jest to sportowiec należacy do takie jfirmy ktora sie specjalizuje wlasnie w trenningu personalnym i dobrze dobranej diecie. Wiec maja tez dietetykow, fizjoterapeutow ze wszystkiego można skorzystać za jednym razem. Ja w każdym razie serdecznie polecam, robie teraz swój cel na mase i idzie nawet szybciej niż myślałem

Awatar użytkownika

Szukam trenera

Postautor: modulator82 » 14 kwie 2016, o 08:44

jak chcesz złapać naprawde porzadnego trenera personalnego w Łodzi to radze ci szukac w internecie, patrzec jak wygladaja strony, jakie ci ludzie maja uprawnienia i przede wszystkim czytać, szukać opinie osób które naprawde byly trenowane przez tego gostka. Myśle że to jest najlepsza rada pozdrawiam

Awatar użytkownika

Szukam trenera

Postautor: bułka_z_Paradyża » 14 kwie 2016, o 11:17

Wiadaomo jak to jest nie kazdemu jest potrzebny ale niektorym sie na pewno przyda trener osobisty Kraków jest takim miejscem gdzie powoli kultura uprawiania sportu, kulturystyki i fitnesu sie rozwija no i widac ze coraz wiecej jest ludzi ktorzy naprawde z pasja trenuja chetnych. bo to jest ważne zeby trener umiał zmotywować tego którego trenuje, bez tego to lipa

Szukam trenera

Postautor: agregat » 14 kwie 2016, o 13:04

a ja tam nie cwicze tylko jem cwikly pije browara pale peta leże na kanapie oglądam telewizor a serce mam zdrowe jak niemowle do tego mialem wontrobe badana i jest nówka tak lekarze mowi pozdrawiam lamusow

Awatar użytkownika

Szukam trenera

Postautor: manualnyMarian » 14 kwie 2016, o 13:17

Wiadomo, niektórzy mają szczęście, że odziedziczyli dobre geny. Ale i tak każdy powinien dbać o swój rozwój fizyczny, a potem kondycję, bo nasze ciało musi nam służyć całeżycie. Warto dobierać odpowiedni wysiłek itp.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Zdrowie - nasz skarb