MK Inwestycje

 MK Inwestycje to katowicka firma deweloperska realizująca nowoczesne inwestycje na terenie Aglomeracji Silesia. Od początku swojej działalności MK jest marką, która utożsamiana jest z wysoką jakością oraz świeżym spojrzeniem w przyszłość, dzięki projektom przygotowywanym przez najlepszych architektów.
Solidność i precyzja wykonania są kluczem do naszej firmy. To sprawia, że do każdej z inwestycji, od pomysłu do realizacji, podchodzimy z pasją i sumiennością, dbając o szczegóły od fundamentu po wykończenia. Stawiając na jakość, zarówno projektu, lokalizacji, jak i materiałów.
W MK Inwestycje tworzymy nową przestrzeń, starając się zawsze wkomponowywać ją w otoczenie i istniejący krajobraz miasta. Każda inwestycja MK Inwestycje jest dziełem unikalnym, tworzonym z myślą o ludziach, mieście i przyszłości, dla ludzi, miasta i przyszłych pokoleń. Przedmiotem zainteresowania MK są zarówno tradycyjne inwestycje mieszkaniowe jedno- i wielorodzinne, jak i produkty niszowe, jak lofty, a także obiekty biurowe i przemysłowe.
W MK Inwestycję wyznajemy zasadę, że to ludzie budują fundamenty, są gwarancją solidności i precyzji, dlatego nasz zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych i doświadczony specjalistów z różnych dziedzin; nadzoru budowlanego, techniki i technologii budownictwa, ale także architektury, prawa i finansów. Waszych partnerów, gotowych służyć radą i pomocą.

Dane kontaktowe

Inwestycje dewelopera

Inwestycje
Miasto
Dzielnica / ulica
Planowany termin zakończenia
Ilość mieszkań
Inwestycja Apartamenty Widok
Katowice
ul. Widok
Koszutka
brak
Inwestycja Osiedle Zagajnik
Katowice
ul. Fijewskiego / ul. Świniarskiego
Zarzecze
brak

Nasi partnerzy

logo partnera