Gryf Developer

 Jako wiodący inwestor w branży nieruchomości, realizujemy swoje inwestycje począwszy od 2003 roku, w formie małych, zamkniętych osiedli mieszkaniowych w podszczecińskich Warzymicach.
Nasze dotychczasowe realizacje - Osiedle Tęczowe, Tęczowe Zakąty oraz Tęczowe Ogrody - zostały zaprojektowane tak, aby poprzez zamknięty, ogrodzony, bezpieczny kompleks budynków otoczony zielenią, stwarzały kameralną atmosferę dla mieszkańców szukających odpoczynku od zgiełku miasta.
Najnowsze osiedle Brzeziny to już czwarta realizowana przez nas inwestycja mieszkaniowa. Osiedle będzie składać się z 14 dwukondygnacyjnych budynków, a realizować będziemy je w 3 etapach. Pierwszy etap przewiduje powstanie 4 budynków oznaczonych numerami projektowymi: P1, P2, P3 i P4.
W corocznym rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, opublikowanym przez "Puls Biznesu" w 2007 r., zajęliśmy 3. miejsce w województwie zachodniopomorskim. W 2008 r. kolejny raz znaleźliśmy się w czołówce aktywnych firm w obrocie gospodarczym, uzyskując 8. miejsce. Unikalność tego rankingu polega na tym, że promuje firmy, które działają w sposób przejrzysty i udostępniają swoje wyniki finansowe. Powstała zatem lista dynamicznych, aktywnych w obrocie gospodarczym przedsiębiorstw, których dewizą jest jawność działania. Aby tego dokonać, przeanalizowano blisko 25 tysięcy bilansów firm, które mogły spełniać kryteria.
Miesięcznik ekonomiczny "Forbes" opublikował listę polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swą wartość, czyli zestawienie pod nazwą "Diamenty Forbesa 2010". Nasza firma również znalazła się w prestiżowym gronie "Diamentów Forbesa", zajmując 22. miejsce w woj. zachodniopomorskim w kategorii "Firmy od 5 do 50 mln". W rankingu opracowanym we współpracy z firmą Dun&Bradstreet, pod uwagę wzięto wyniki finansowe, wartość majątku oraz potencjał każdej z firm przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków. Wyeliminowano przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji.
 

Dane kontaktowe

Inwestycje dewelopera

Inwestycje
Miasto
Dzielnica / ulica
Planowany termin zakończenia
Ilość mieszkań
Inwestycja Osiedle Brzeziny
Warzymice / Przecław

Warzymice / Przecław
brak

Nasi partnerzy

logo partnera